Aikataulu

Paviljonki Sisäpiha Liiteri Maisema Portaat Ranta Lehto
14.00
Aaveet
14:15
14.15
15.00
Antti Autio
14:00
14.00
15.00
Avokadotus
14:00
14.00
15.00
14.30
Minuutin Mies
14:30
14.30
15.30
HLER
14:30
14.30
15.30
Kuuma Ankanpoikanen
14:30
14.30
15.00
15.00
Maritta Kuula
15:00
15.00
16.00
Pietari
15:00
15.00
16.00
15.30
Tainnos
15:30
15.30
16.30
Too Slow
15:30
15.30
16.30
16.00
Sula
16:00
16.00
17.00
Sanni the Kid
16:00
16.00
17.00
Money & Gravy
16:15
16.15
17.00
Pauliina Haasjoki
16:00
16.00
16.30
16.30
Spider Farmer
16:30
16.30
17.30
Uoma
16:45
16.45
17.30
Esteri Nuori Leppä
16:30
16.30
17.30
17.00
Sierain
17:00
17.00
18.00
Aave Maria
17:00
17.00
18.00
17.30
Heta Bilaletdin
17:30
17.30
18.30
Hash
17:30
17.30
18.30
18.00
Vacation Forever (SE)
18:00
18.00
19.00
Tuomas Palonen
18:00
18.00
19.00
Poor Butterfly
18:00
18.00
19.00
18.30
Sushi Jugend
18:30
18.30
19.30
19.00
Vanishing Twin (UK)
19:00
19.00
20.00
Juhani Saksikäsi
19:00
19.00
20.00
19.30
Forces
19:30
19.30
20.30
20.00
Mäsä
20:00
20.00
21.00
Fenster (DE)
20:00
20.00
21.00
Seyed Ali
20:00
20.00
21.00
Petri Kautto
20:00
20.00
21.00
20.30
Suomivelho
20:30
20.30
21.30
21.00
Penelope Isles (UK)
21:00
21.00
22.00
Dear Vävy
21:00
21.00
22.00
Otto Taimela
21:15
21.15
22.00
21.30
Kovaa Rasvaa
21:30
21.30
22.30
22.00
Michael Rother (DE)
22:00
22.00
23.00
Karina
22:00
22.00
23.00
Nihkee Akka
22:00
22.00
22.30
22.30
23.00
Casio G URL
23:15
23.15
00.00
Zimpel / Ziolek (PL)
23:15
23.15
00.00
23.30
Faux Real (FR)
23:30
23.30
00.30
24.00
Jari Raaste
00:15
00.15
00.00
Otto Kouvonen
00:15
00.15
00.00
Midnight Commander
00:15
00.15
00.00
24.30
Second Oracle (SE)
00:30
00.30
00.00
Ilpo Numminen
00:30
00.30
00.00
25.00
Snapped Ankles (UK)
01:00
00.00
00.00
25.30
Emotional Gap
01:30
00.00
00.00
The Bomb
01:30
00.00
00.00
26.00

Paviljonki

Sisäpiha

Liiteri

Maisema

Portaat

Ranta

Lehto

No events available!

Tulostettava PDF soittoaikataulusta