Aikataulu

Paviljonki Sisäpiha Liiteri Maisema Portaat Ranta Lehto
14.00
Joana & Bossakopla
14:15
14.15
15.00
Antti Alanko
14:00
14.00
15.00
14.30
Tissit
14:30
14.30
15.30
Sattalite
14:30
14.30
15.30
15.00
Maija Kauhanen
15:00
15.00
16.00
15.30
MU**IT
15:30
15.30
16.30
Heppatytöt
15:30-15:45
15.30
15.45
16.00
Verandan
16:00
16.00
17.00
Black Trumpets
16:00
16.00
17.00
16.30
Vittujengi
16:30
16.30
17.30
Paavo Kässi
16:45
16.45
17.30
Airisto Reggae
16:30
16.30
17.30
Kuuma Ankanpoikanen
16:30-17:00
16.30
17.00
17.00
Pakasteet
17:00
17.00
18.00
17.30
Reijo Pami
17:45
17.45
18.30
Teemu Markkula
17:45
17.45
18.15
18.00
2-7 Miehen Trio?
18:00
18.00
19.00
Risto
18:00
18.00
19.00
Tuulia
18:00
18.00
19.00
18.30
Coupé
18:30
18.30
19.30
19.00
TV-resistori
19:00
19.00
20.00
The Kolmas
19:00
19.00
20.00
19.30
Testaa Rosso
19:30
19.30
20.30
KASIPUOL
19:30
19.30
20.30
20.00
A. Takalo & Takavalot
20:00
20.00
21.00
Grimm Grimm (JP)
20:15
20.15
21.00
Heppatytöt
20:00-20:15
20.00
20.15
20.30
Tamara Luonto
20:30
20.30
21.30
21.00
Futureiman
21:00
21.00
22.00
Jukka Nousiainen
21:00
21.00
22.00
21.30
The God Botherers
21:30
21.30
22.30
Ferricjohnsson
21:30
21.30
22.30
22.00
Arwi of Lovers
22:00
22.00
23.00
Maria ja Marsialaiset
22:00
22.00
23.00
22.30
23.00
JESSE
23:00
23.00
00.00
23.30
Draama-Helmi
23:30
23.30
00.30
24.00
Broen (NO)
00:00
00.00
00.00
Valve Pettersen
00:15
00.15
00.00
24.30
25.00
Vårt Solsystem (SE)
01:00
00.00
00.00
25.30
Pekka Jerkku
01:30
00.00
00.00
Lauri Ainala
01:30
00.00
00.00
26.00

Paviljonki

Sisäpiha

Liiteri

Maisema

Portaat

Ranta

Lehto

No events available!

 

> Tulostettava PDF soittoaikataulusta